FÁZE FINÁLNÍ - RESUMÉ

01.12.2018

FINAL FINAL...

Finální verzi naší aplikace naleznete na GitHubu: https://github.com/anddous/movie-cornS ohledem na skutečnost, že je naše databáze velmi obsáhlá (přes 10 GB), nemohly jsme bohužel naše webové stránky vystavit veřejně. Natočily jsme ale krátké video, jak stránky fungují - video naleznete zde:  https://youtu.be/h5N2vGvx5Bw

Kam posunout projekt dále?

Co jsme ještě měly v plánu a chceme dodělat v budoucnu:

-- zprovoznění stránky pro registraci a přihlašení uživatele,

-- příprava stránky uživatele s vlastní zónou, kde si bude moci spravovat svůj WATCHLIST.

Samozřejmě je nutné dodat, že pokud bychom uvažovaly naši aplikaci podrobit podmínkách reálného businessu, bylo by minimálně třeba:

-- napojit aplikaci na aktuální databázi filmů, která bude aktualizována a bude obsahovat data v českém jazyce,

-- propojení (spolupráce) s dalšími portály pro poskytnutí informací, kde je možné film vidět/stáhnout (HBO GO, NETFLIX, TV PROGRAMY, ULOZTO...),

-- zajistit server-hosting a získat doménu www.movie-corn.cz.

CO JSME SE NA PROJEKTU NAUČILY?

Je toho mnoho, jedna A4 by nám k tomu asi nestačila. Pokusily jsme se o výčet toho nejdůležitějšího, co jsme se při projektu naučily (nad rámec kurzů Digitální akademie):

A to je konec...

Závěrem zde určitě můžeme konstatovat, že jsme si náš základní cíl splnily - vytvořily jsme prototyp aplikace se základními funkcionalitami a vyzkoušely jsme si na něm maximum věcí. Byl to hodně časově náročný projekt, ale máme ze sebe radost, že jsme se s tím popraly (tedy v rámci našich možností). Získaly jsme řadu zajímavých zkušeností a zjistily jsme, že nás tvorba webových stránek opravdu baví a chtěly bychom se tomu věnovat do budoucna.

Děkujeme za pozornost.